O NÁS

Jmenuji se Lucie Gabrielová a jsem instruktor, steward a mezinárodní rozhodčí klubu Obedience CZ.
Bydlím v Brně, kde pořádám pravidelné tréninky, ale učím obedience i na víkendových seminářích a táborech. Pokud mi to pes dovolí, volím co nejjednodušší cesty k cíli. Nejdůležitejší pro mě je, aby pes cviky dokonale chápal a cvičení ho bavilo. Nic z toho nejde bez pevného základu ve výchově a každodenní poslušnosti.

V obedience se pohybuju od roku 2007 a se svými psy stále aktivně závodím:

border kolie „Drak“ Dick WH Tennant – 3. místo na MČR 2008 v OB1
border kolie „Merlin“ Earl-Grey z Černobílých – 3. místo na MČR 2009 v OB2, 299 bodů v OB3, účast na Mistrovství světa OB 2010
border kolie „Joy“ Trust your heart Conalls Joy – Obedience šampion ČR, Vítěz třídy OB2 na MČR 2012, účast na Mistrovství světa 2013, 2015
papillonka „Sunny“ Arwen Sun for Drakonit – OB-Z (na výborně)

Po dlouhém hledání a ještě delším čekání …. se 9.11.2015 v Rakousku narodila má nová naděje (kluk):

Jméno: Fae Dream of Magic Borders
Táta: Kemi Dean ISDS 328893
Máma: U-Dianne of Magic Borders ISDS 303403

Konkrétní spojení jsem hledala dlouho. Chtěla jsem tvrdšího vyrovnaného psa s velkým drivem. Pro obedience jsem sáhla do pasecích linií, protože tato zvířata potřebují nejen drive, ale i klidnou hlavu, ochotu poslouchat a inteligenci.

Důležitý pro mě byl rodokmen a zdraví obou rodičů i předků. Byl mi doporučen Kemi Dean od Kevina Evanse (UK) s tím, že kdyby chovatelka kryla Dianne (otec Kemi Mirk od K. Evanse, máma Samantha od K. Mattson) , pak štěně z této kombinace chci.  Navíc i chovatelka chtěla fenu ze stejného spojení, což pro mě bylo velkým důkazem, že této kombinaci věří a bude stát za to.

A plány do budoucna?
1. Vychovat příjemného parťáka do života
2. Jak už napovídá titulek, připravit ho do OB3
3. Když už toho máme celý rodokmen, zkusíme i pasení 😉

Co a jak budeme se cvičit se dozvíte na tomto blogu 😉