TRÉNINKY

Základní představu o tom jak vysvětluju /trénuju najdete v sekci VIDEO.

Skupinové tréninky – BRNO

Výcviková lekce pro 3 týmy na 60 minut
Cena: 230 Kč/ lekci (je potřeba si předplatit blok 10 lekcí)

Lekce je vhodná pro štěňata i dospělé psy, začátečníky i pokročilé (psy i psovody). Vše si vysvětlíme, ukážeme a vyzkoušíme.

Cvičím s každým individuálně a řešení hledám na míru konkrétní dvojici. Dle schopností týmu pak spojuju týmy i do společného cvičení pro procvičení rušivek a fungování v náročnějších situacích.

Je pro mě důležitá spokojenost klientů. Aby chápali jak co učit a proč. Aby se pes na tréninky těšil, pracoval nadšeně, povely chápal a zároveň byl pod kontrolou.

Trénujeme na travnatém plácku u hlavního vstupu na Výstaviště. Je to dobře osvětlené, bezproblémové parkování zdarma 1 hodinu.

Individuální tréninky – BRNO

Individuální trénink pro 1 tým (pes & psovod).
Cena: 450 Kč/ 45 minut, 300 Kč/30 minut

Individuální trénink je skvělou první společnou hodinou, kde se seznámíme, zjistíme co pes umí/ neumí a čemu byste se na lekcích rádi věnovali.

Zároveň jsou individuálky skvělou cestou, jak mít dost času na vlastní trénink i probrání veškerých co / proč/ jak. Během lekce pes cvičí i odpočívá, což je čas, kdy máme prostor si vysvětlit teorii cvičení a probrat veškeré dotazy a možnosti. Máte možnost se posouvat se psem rychleji, zatímco jsem vám po celou dobu 100% k dispozici.

Individuální lekce vřele doporučuju, pokud řešíte konkrétní výchovný problém nebo se chystáte na závody.

Praktické informace – skupinovky & individuálky

Komunikace: máte-li o lekce zájem, napište mi do SZ na facebooku a přihlašte se do naší společné fb skupiny.

Pro přihlášení na konkrétní lekce je potřeba si založit účet v přihlašovacím systému. Ten vám ukáže všechny vypsané lekce na které se můžete přihlásit po připsání kreditu.

Lekce je potřeba si předplatit na účet 631633023/2010 . (Po odeslání mi prosím dejte vědět a já vám v systému připíšu kredit.)

Těším se na vás na place. S sebou odpočinutého psa, kupu pamlsků, přetahovací hračku a obyčejné vodítko a obojek.