Tak a je rozhodnuto! Myslela jsem, že si nebudu schopná vybrat ve 4 týdnech, že je moc brzo. Ukázalo se ale, že není. Vybírala jsem si mezi kontaktním štěndem, co mi chtělo spát na klíně a mohlo si uvrtět ocásek, sotva jsem ho pohladila a mezi nekontaktním lumpem, co kníkal, kdykoliv jsem ho chtěla “zadržet” na klíně. Usilovně se dral vší silou pryč co nejdál ode mě a tlamičku nezavřel 😀 Prý je celkově i nejakčnější, silný, nezávislý, tvrdohlavý bojovník …

A já si vybrala … toho prvního. Toho, který chtěl být se mnou a líbilo se mu to. Který se sice napodruhé zkoušel drát pryč, ale dělal to potichu. Štěně, které převalení na záda napodruhé bralo jako hroznou legraci, že ho drbu na bříšku a dělalo ksichty a mávalo pacičkama.

Mohla jsem mít nejakčnějšího nezávislého tvrdohlavého drsňáka. Psa, který by ustál lecjakou situaci, ale … dva takové už mám doma (Sunny a Joy) a už nechci bojovat se psem. Chci prostě parťáka do života i sportu po svém boku, který rozvrtí ocásek, kdykoliv se na něj podívám.

Seznamte se, tohle je Dream 😉